Любі друзі, Наші партнерські ДС організації, які є членами EDSA-European Down Syndrome Association, готові активно допомагати нашим сім’ям, які наважилися виїхати з території України до сусідніх країн. Надсилаємо вам контактні…

Шановні учасники нашої батьківської спільноти! Заповніть цю форму, якщо ви ДІЙСНО потребуєте допомоги. Або заповніть, якщо ви самі маєте змогу НАДАТИ допомогу. Форма для сімей https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAX1pIwJE4aJ3weaQBeI76eUlTd8rygS0lT37E29D521segw/viewform Форма для громадських та…

IMAG6224

Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде.…

12190817_944942628886199_6069947801081445338_n

Замовити посібники можна за телефонами: 067 135 71 66 093 792 6232 Fb.me/dyvogra http://www.dyvogra.com/uk/perspectiva-21-3/ Скачати превью посібника: http://perspectiva21-3.com.ua/wp-content/uploads/Learn_with_joy_www.pdf…

info_paket

В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…

Главная / Новости / Новости турнира "Кубок открытых сердец" / Підсумки благодійного турніру з міні-футболу «Кубок відкритих сердець»
Підсумки благодійного турніру з міні-футболу «Кубок відкритих сердець»

_MG_9354  _MG_0243

Благодійний турнір з міні-футболу пройшов в Києві до Дня захисту дітей – понад 200 тисяч гривень зібраних коштів підуть на фінансування програм раннього розвитку дітей із синдромом Дауна.

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» 2 червня в Києві вже вдев’яте провела благодійний турнір з міні-футболу серед корпоративних команд «Кубок відкритих сердець – 2019». Метою благодійних змагань є збір коштів на підтримку програм Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. Цього року організаторам вдалося зібрати 232 092 гривень.

Традиційно ВБО «Даун Синдром» щороку збирає команди відомих українських компаній та організовує запеклі змагання з благодійною метою. Професійну підтримку та суддівство на турнірі забезпечує Федерація футзалу м. Києва. Офіційний партнер турніру в цьому році – Оператор державних лотерей «М.С.Л.».

Заради допомоги дітям із синдромом Дауна на турнірі змагалися 15 корпоративних футбольних команд, а школярі та молодь із синдромом підтримали їх у цьому. Зокрема,  школярі з інвалідністю – учасники соціального проекту «Давай, грай!» ФК «Шахтар» у партнерстві з ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України» провели спортивну розминку перед початком матчів турніру спільно з футболістами, а молодь із синдромом Дауна за підтримки волонтерів мережі Ашан організувала ланч для учасників футбольних команд.

«Вже дев’ять років ми проводимо благодійний турнір з міні-футболу, щоб залучитися фінансовою підтримкою для розвитку можливостей дітей із синдромом Дауна. Адже ми щиро переконані: якщо змалечку розвивати потенціал дітей із додатковою хромосомою, вони отримають гарні шанси здобути освіту та працювати в дорослому житті»,- розповідає президент ВБО «Даун Синдром» Олена Большаніна.

Поки тривали футбольні матчі, батьки з дітьми та інші гості турніру взяли участь у розважальній програмі. З дітьми займалися аніматори, можна було пограти у футбол та взяти участь у цікавих конкурсах. Крім того, кожен маленький гість отримав подарунки від технічних партнерів турніру: гаджети від компанії MobikinGroup та «Пиріг дружби» від мережі Ашан, яка делегувала на турнір свою футбольну команду, а також разом із співробітниками-волонтерами, що мають синдром Дауна, готувала поживні перекуси для футболістів у перерві між матчами.

«Восьмий рік поспіль ми підтримуємо турнір. Такі спортивні заходи є яскравими акцентами, що дозволяють показати прогрес сонячної молоді та привернути увагу до того, що зміни реальні! Інклюзивні ініціативи та успіхи людей із синдромом Дауна – це частина нашої повсякденної діяльності. Ми тішимось з того, що маємо спільно з ВБО «Даун Синдром» програми, направлені на дітей, підлітків та молодих людей, які вже працюють в магазинах Ашан. Ми вдячні за можливість бути рушіями позитивних змін в Україні та радіємо першим вагомим результатам», – зазначає Дар’я Кір’ятська, керівник відділу комунікації та КСВ, Ашан Рітейл Україна.

У IX благодійному турнірі «Кубок відкритих сердець – 2019» взяли участь футбольні команди відомих українських компаній, серед яких: оператор державних лотерей «М.С.Л», Ашан Рітейл Україна, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Infopulse Ukraine, Райффайзен Банк Аваль, Енергоатом, WINDROSE, Ельдорадо, Watsons, Прага Авто, державна компанія «Енергоринок», PwC Ukraine, Сингента Україна, Ring Ukraine та компанія MARS.

«Оператор державних лотерей «М.С.Л.» підтримує Всеукраїнську благодійну організацію «Даун Синдром» та футбольний турнір протягом 3 років і вже другий рік поспіль виставляє свою команду на змагання. Сама ж компанія цього року виступає у якості офіційного партнера спортивного заходу, і ми раді, що маємо змогу долучатися до цієї події. Справа у тому, що для «М.С.Л.» участь у таких івентах – частина філософії бізнесу: в усьому світі однією з ключових задач лотерей є підтримка соціально важливих напрямків та організацій. Особливо хочу відзначити формат тих подій, які ініціює ВБО «Даун Синдром». Адже це можливість не лише для компаній підтримати подібні проекти, а й для співробітників — долучитись до того, щоб зробити життя дітей з синдромом Дауна більш зручним, яскравим і сповненим турботи», — наголошує Павло Вайсеро, директор з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.».

У результаті відбірних матчів на турнірі «Кубок відкритих сердець – 2019» були сформовані дві ліги: Золота ліга та Срібна ліга. Омріяні кубки та золоті медалі отримала команда компанії Ельдорадо із Золотої ліги та команда компанії Infopulse Ukraine із Срібної ліги. Друге місце посіли: команда Райффайзен Банк Аваль (Золота ліга) та команда компанії Ring Ukraine (Срібна ліга). А «бронзу» отримали: команди MARS та WINDROSE (Золота ліга) та команди «М.С.Л.» та Прага Авто (Срібна ліга). Серед іншого кубок найкращого воротаря отримав Михайло Баталинський з Райффайзен Банк Аваль та кубок найкращого бомбардира здобув Дмитро Подус з компанії WINDROSE.

Нагадаємо, щороку ВБО «Даун Синдром» організовує три спортивні заходи для корпоративних команд: боулінг, міні-футбол та пейнтбол. Метою заходів є фінансова підтримка програм Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна.

Сделать пожертвование Задать вопрос Подписаться
Добавить в Twitter

Добавить комментарий

Имя (обязательно)
E-mail (не публикуется) (обязательно)


+ 1 = десять