38284547_1837911769635378_702279950928969728_n

Дитячий фізкультурно-оздоровчий реабілітаційний центр для дітей з когнітивними розладами від 0 до 6 років «Соціум» ПРОВОДИТЬ НАБІР на комплексні індивідуальні заняття з плавання та дитячого фітнесу БУДЬ СИЛЬНИМ та СПОРТИВНИМ…

Центр раннього розвитку ВБО «Даун Синдром» запрошує у команду корекційного педагога. Опис вакансії Вимоги: вища освіта зі спеціальності «Дефектологія» (освіта «корекційний педагог» буде перевагою); досвід роботи з дітьми з особливими освітніми…

IMAG6224

Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде. В повседневной…

12190817_944942628886199_6069947801081445338_n

Сделав благотворительное пожертвование в размере 150 грн. в пользу проекта «Перспектива 21/3″ вы сможете получить пособие «Учимся с радостью». Подробнее: по тел. (044) 592 28 83, или info@zeelandia.ua, или http://www.perspectiva21-3.com.ua/zamoviti-posibnik/…

info_paket

В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…

Главная / Новости / Докудрама про людей з синдромом Дауна «Ти де/я тут» — експеримент чи потужний соціальний механізм?
Докудрама про людей з синдромом Дауна «Ти де/я тут» — експеримент чи потужний соціальний механізм?

IMG_1411IMG_1406IMG_1429 (1)

В Будинку кіно відбувся закритий показ першої в Україні докудрами про людей з синдромом Дауна «ТИ ДЕ/Я ТУТ». Організаторами заходу виступили Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдом» та спілка кінематографістів України.

Докудрама«ТИ ДЕ/Я ТУТ» – це 5 історій про 7 героїв — звичайних підлітків-одеситів з додатковою хромосомою, які мандрують по нічній Одесі у пошуках своїх мрій. Стрічку зняв одеський режисер Максим Карасєв за спільною ініціативою #PaPaYaProject, фонду «ШЛЯХ ДОБРА» та ГБО «СОНЯЧНІ ДІТИ».

Метою фільму було привернути увагу до теми готовності нашого суспільства приймати людей з особливими потребами, у яких, насправді такі ж самі мрії і бажання мати друзів, спілкуватися, як і у звичайних. «Ми, як автори хотіли показати, що означає «бути інакшим» і «бути самотнім» у великому місті. І хоча тема надзвичайно глибинна і актуальна, ми розкрили її за 1 ніч зйомок», — зазначає режисер Максим Карасєв.

Стрічку презентували Сергій Кур’янов — президент Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдом», а також гості з Одеси: Оксана Зятькова — голова Одеської міської благодійної організації допомоги дітям з синдромом Дауна «Сонячні діти», режисер фільму Максим Карасєв, головні герої Анастасія Зятькова та Максим Фадєєв. Серед гостей показу були: уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, керівник Спілки кінематографістів України Тарас Ткаченко та члени спілки, інші митці, зокрема, відомий режисер, Роман Гургенович Балаян, а також діти з синдромом Дауна з батьками, студенти київських ВУЗів — майбутні спеціалісти з корекційної педагогіки та психології, журналісти і представники влади.

Тарас Ткаченко, голова Національної спілки кінематографістів України зауважив: «Кіно — потужний механізм впливу на суспільну думку, тому документальні фільми, що піднімають соціальні теми мають знімати в Україні частіше. В цьому процесі мають брати активну участь, не лише громадські активісти та митці, але і представники влади, які можуть забезпечити фінансування таких соціально-культурних проектів на законодавчому рівні».

Микола Кулеба, Уповноважений Президента України з прав дитини, підтримав Тараса Ткаченка і в свою чергу наголосив на необхідності законодавчої підтримки самих підлітків: «Особливу роль в реалізації державної підтримки людей із синдромом Дауна грає Закон №4607 «Про соціальні послуги» від 06.05.2016, тому так важливо, щоб депутати проголосували його у другому читанні».

Після показу відбулося неформальне обговорення фільму з акторами, режисером, а також присутніми журналістами і глядачами.

Вечір завершився музичним подарунком від відомої джазової співачки Назгуль Шукаєвої та талановитого мультиінструменталіста Олекси Кабанова.

Сделать пожертвование Задать вопрос Подписаться
Добавить в Twitter

Добавить комментарий

Имя (обязательно)
E-mail (не публикуется) (обязательно)


× 5 = десять