Любі друзі, Наші партнерські ДС організації, які є членами EDSA-European Down Syndrome Association, готові активно допомагати нашим сім’ям, які наважилися виїхати з території України до сусідніх країн. Надсилаємо вам контактні…

Шановні учасники нашої батьківської спільноти! Заповніть цю форму, якщо ви ДІЙСНО потребуєте допомоги. Або заповніть, якщо ви самі маєте змогу НАДАТИ допомогу. Форма для сімей https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAX1pIwJE4aJ3weaQBeI76eUlTd8rygS0lT37E29D521segw/viewform Форма для громадських та…

IMAG6224

Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде.…

12190817_944942628886199_6069947801081445338_n

Замовити посібники можна за телефонами: 067 135 71 66 093 792 6232 Fb.me/dyvogra http://www.dyvogra.com/uk/perspectiva-21-3/ Скачати превью посібника: http://perspectiva21-3.com.ua/wp-content/uploads/Learn_with_joy_www.pdf…

info_paket

В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…

Главная / Левая колонка / Допомога сім’ям у Європі
Допомога сім’ям у Європі
Любі друзі,
Наші партнерські ДС організації, які є членами EDSA-European Down Syndrome Association, готові активно допомагати нашим сім’ям, які наважилися виїхати з території України до сусідніх країн.
Надсилаємо вам контактні дані саме тих ДС організацій, які вже підтвердили свою готовність допомагати в пошуці житла та для вирішення інших питань. Сподіваємося, що цей список країн ще збільшиться найближчим часом і буде ще більше можливостей для перебування на період війни.
EDSA вже зібрала достатню суму коштів, які будуть також направлені на певні види допомоги сім’ям як в Україні, так і за її межами. Будь ласка, слідкуйте за новинами від ВБО «Даун Синдром».
  • Ukraine:
Tetiana Pavliuk: pavliuk.tetiana@downsyndrome.org.ua
  • Poland:
Jarek Pieniak: jarek@zespoldowna.info
Jakub Proma: jakub.proma@jatez.org.pl
  • Czech Rep:
Isidro Moyano: isidro.moyano@downsyndrom.cz
  • Hungary:
Katalin Nyitrai: katalin.nyitrai@rejtettkincsek.hu
or: info@rejtettkincsek.hu
Karol Kisari: kisarik@rejtettkincsek.hu
  • Romania:
Liana Vizlan: aldo_ro2000@yahoo.com
Dan Ivan: dan.ivan@senat.ro
  • Slovakia:
Ingrid Ráczová: ingrid.r18@gmail.com
Robert Lezo: rlezo@softip.sk
  • Moldavia:
Ludmilla Adamciuc: adamciucludmila@gmail.com
  • Austria:
Monika Mazzegger: m.mazegger@manuscrita.eu
  • Croatia:
Dinka Vukovic: dinka.vukovic@gmail.com
or: edsa.eu@gmail.com
  • Germany:
Cora Halder: halder.cora@t-online.de
or: info@edsa.eu
Michaela Hilgner: michaela.hilgner@ds-infocenter.eu
  • Ireland:
Pat Clarke: Pat@patclarke.eu
  • UK
Carol Boys: Carol.Boys@downs-syndrome.org.uk
  • Sweden
info@svenskadownforeningen.se
  • Switzerland (italian speaking part / Monica)
info@avventuno.org
  • Switzerland (french speaking part / Gillian)
jillian.reichenbach@me.com
Якщо потрібна допомога з перекладом в комунікації з нашими ДС організаціями, будь ласка, звертайтеся до Олени Большаніної bolshanina.elena@downsyndrome.org.ua, Viber +380503880549, WhatsApp +380674082330 або до інших колег чи друзів.
Сделать пожертвование Задать вопрос Подписаться
Добавить в Twitter

Добавить комментарий

Имя (обязательно)
E-mail (не публикуется) (обязательно)


× 3 = двадцать четыре