IMAG6224

Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде.…

12190817_944942628886199_6069947801081445338_n

Замовити посібники можна за телефонами: 067 135 71 66 093 792 6232 Fb.me/dyvogra www.dyvo.toys Скачати превью посібника: http://perspectiva21-3.com.ua/wp-content/uploads/Learn_with_joy_www.pdf…

info_paket

В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…

silver_coin

Приглашаем Вас принять участие в благотворительном проекте «Серебряная монетка», который был организован совместно с УкрСиббанк. Цель проекта — сбор средств для комплексной диагностики и консультирования детей с синдромом Дауна и…

Главная / Новости / Європейську стратегію щодо інвалідності буде прийнято
Європейську стратегію щодо інвалідності буде прийнято

fe5e435b47bd43fe34a340c6d45d51

Європейський Форум Із Інвалідності – Європейську стратегію щодо інвалідності буде прийнято: НАШІ ВИМОГИ

Оригінал статті
16 січня 2020
Сьогодні Уповноважена з питань рівності Хелена Даллі підтвердила, що Європейська Комісія зобов’язана представити посилену Європейську стратегію щодо інвалідності після 2020 року. Це зобов’язання вона висловила під час виступу на конференції «На шляху до інклюзії: 2020 рік». А також підтвердила у своєму виступі «Сильна соціальна Європа для справедливих змін», опублікованому 14 січня 2020 року.
Ми вітаємо це повідомлення і ще раз висловлюємо наші вимоги до посиленої стратегії:

• Створення осередків інвалідності у всіх Генеральних дирекціях та агенціях Комісії, в усіх установах ЄС. Основним центром координації проблем з інвалідністю повинен бути Генеральний секретар Комісії, який висвітлюватиме проблеми в сфері інвалідністі. Це також вимога Комітету ООН з прав людей з обмеженими фізичними можливостями, вказана в Заключних спостереженнях цього Комітету.
• Представники організацій людей з обмеженими можливостями повинні бути залучені до всього процесу планування, реалізації та моніторингу стратегії.
• Інституції ЄС повинні забезпечити наявність дезагрегованих даних про інвалідність через Євростат — це буде важливо для моніторингу стратегії.
Ми також вимагаємо, щоб фокус посиленої стратегії було направлено на такі сфери:
Рівність: забезпечення прийняття антидискримінаційного законодавства, яке захищає людей з обмеженими можливостями в усіх сферах; переконатися, що вся інфраструктура та проекти, що фінансуються ЄС, мають положення щодо забезпечення доступності.
• Участь, вільне пересування та незалежне життя: покласти кінець сегрегації в сфері інституційної опіки: забезпечити необхідні інвестиції при переході від інституційного життя до життя в громадах; забезпечити гармонізоване визнання оцінки інвалідності та гарантувати підтримку при переїзді до іншої країни ЄС: це важливо для забезпечення вільного руху;
• Доступність: гарантувати інвестиції в доступність будівель та транспорту (як і те, щоб фінансування ЄС не направлялося на недоступні товари, послуги чи інфраструктуру); доступність повинна бути включена як умова в будь-яку ініціативу ЄС щодо нових технологій та досліджень, і ЄС повинен діяти заради забезпечення доступності допоміжних технологій.
• Працевлаштування і професійна підготовка: стратегія повинна посилити зобов’язання щодо наявності необхідних умов на робочому місці; прагнути до такого законодавства, яке б забороняло оплату праці особам з обмеженими можливостями нижче мінімальної заробітної плати; краще виконувати діючу директиву щодо недискримінації у сфері зайнятості; забезпечити, щоб кошти ЄС сприяли працевлаштуванню людей з обмеженими можливостями на відкритому ринку праці, зокрема шляхом інвестування в професійну підготовку.
• Освіта і культура: стратегія повинна повністю реалізовувати право на інклюзивну та загальноосвітню освіту; вона повинна гарантувати доступність та інклюзію подальшої освіти та пожиттєвого навчання; забезпечити необхідну доступність та підтримку в таких програмах, фінансованих ЄС, як ERASMUS +, European Solidarity Corps та Creative Europe.
• Бідність та соціальна ексклюзія: забезпечити узгоджені стандарти відповідного соціального захисту; гарантувати, що люди з обмеженими можливостями не втрачають права на майбутні виплати з інвалідності, якщо вони були на роботі; під час роботи слід дозволити, аби вони продовжувати отримувати допомогу з інвалідності, необхідну для компенсації додаткових витрат, пов’язаних з інвалідністю.
• Зовнішні дії: серйозно інвестувати в права людей із інвалідністю в третіх країнах. Переконатися, що всі проекти та інфраструктура, що фінансуються ЄС, є доступними для людей із інвалідністю та включають їх, а кошти ЄС інвестуються в реалізацію та моніторинг Комітету ООН з прав людей з інвалідністю та розбудову організацій людей з обмеженими можливостями.
• Інтеграція інвалідності: стратегія повинна вивчити та забезпечити, щоб усі ініціативи ЄС враховували права та потреби людей з обмеженими можливостями. Особливо важливо забезпечити включення питання інвалідності в Новий зелений курс для Європи, Молодіжну гарантію, Молодіжну стратегію ЄС, Гарантію прав дітей та Стратегію з гендерної рівності, а також в роботу Групи високого рівня з питань гендерної пріоритетизації та Європейського інституту із гендерної рівності.
• Підвищення обізнаності: стратегія повинна підтримувати та передбачати кампанії з підвищення обізнаності щодо бар’єрів, з якими все ще стикаються люди з обмеженими можливостями, включаючи невидиму інвалідність. Кампанії повинні підкреслювати різноманітну та міжсекційну дискримінацію, з якою стикаються певні групи людей з обмеженими можливостями, особливо жінки та дівчата, люди з ЛГБТ-спільноти, мігранти, біженці та етнічні меншини.
Європейський рух із інвалідності активно виступатиме за те, щоб наші вимоги були виконані, як у стратегії, так і при її впровадженні.

Сделать пожертвование Задать вопрос Подписаться
Добавить в Twitter

Один комментарий на “Європейську стратегію щодо інвалідності буде прийнято”

Добавить комментарий

Имя (обязательно)
E-mail (не публикуется) (обязательно)


+ 8 = четырнадать