Форум. Дети как дети, только с синдромом Дауна: Инклюзивные группы в садах и невозможность туда попасть - Форум. Дети как дети, только с синдромом Дауна

Перейти к содержимому

• 2 Страниц +
  • 1
  • 2
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

Инклюзивные группы в садах и невозможность туда попасть Они вроде есть, но но всегда мест нет.

#21 Пользователь офлайн   Rina-Kate 

• Активный участник
  • PipPipPip
  • Имя ребёнка:Принцесса Катерина
  • Дата рождения ребенка:27-08-2008

Отправлено 20 Май 2017 - 13:10

Просмотр сообщенияvinni (20 Май 2017 - 12:59) писал:

В четвер ходила в дитсадок до завідуючої каже що ми не проходим беруть 25 діток по списку + 12 їм ще ""додають", правда я до кінця не зрозуміла хто додає ми по списку 30 отже не походим. В пиватний трохи нам дорого 8000 тис всетаки немалі гроші за місяць тай умови там "тепличні", я хотіла звичний садочок можна і без інклюії Ірина сама себе обслуговує і грається з дітками без проблем. Та бачу що завідуюча не хоче з нами звязуватись і настійливо рекомендує спецзаклад, я навіть малу взяла з собою щоб людина зрозуміла що ми звичайні, спокійні по їх "адекватні" , казала що буду лишати лиш на пару годин. В нас як подавала на електронну чергу казали що діти інваліди мають пільгина поступлення в садок завідуюча твердить що ні, я вже не хотіла сперечатись бо тоді точно вже ніяк непопалиб, що робити не знаю мала дуже хоче до діток її з дитячого майданчика не забереш все копіює що вони роблять.

Обращаться в районо, потом в горсовет, там есть отдел, который занимается садами. В принципе, одного звонка в горсовет достаточно оказалось в моем случае, чтобы та женщина, которая его возглавляет, тут же, при мне, по мобильному набрала заведующую садиком и добилась от нее согласия принять ребенка в сад завтра же (документы были готовы).
Я - Маша, ко мне, пожалуйста, на "ты".
Принцесса Катерина

#22 Пользователь офлайн   света 

• Активный участник
  • PipPipPip
  • Имя ребёнка:Вера
  • Дата рождения ребенка:04-02-2008

Отправлено 20 Май 2017 - 14:18

Просмотр сообщенияvinni (20 Май 2017 - 12:59) писал:

В четвер ходила в дитсадок до завідуючої каже що ми не проходим беруть 25 діток по списку + 12 їм ще ""додають", правда я до кінця не зрозуміла хто додає ми по списку 30 отже не походим. В пиватний трохи нам дорого 8000 тис всетаки немалі гроші за місяць тай умови там "тепличні", я хотіла звичний садочок можна і без інклюії Ірина сама себе обслуговує і грається з дітками без проблем. Та бачу що завідуюча не хоче з нами звязуватись і настійливо рекомендує спецзаклад, я навіть малу взяла з собою щоб людина зрозуміла що ми звичайні, спокійні по їх "адекватні" , казала що буду лишати лиш на пару годин. В нас як подавала на електронну чергу казали що діти інваліди мають пільгина поступлення в садок завідуюча твердить що ні, я вже не хотіла сперечатись бо тоді точно вже ніяк непопалиб, що робити не знаю мала дуже хоче до діток її з дитячого майданчика не забереш все копіює що вони роблять.

Пишіть лист в районне управління освіти. Я писала і в Районо, і в Гороно і в Міносвіти, коли Віруню влаштовувала в садок.
Не мають права відмовити у прийнятті до найближчого до місця проживання садочку. Дуже багато наших діток ходили в садок де 30, 35 діток і все нормально.
Изображение

Изображение

Изображение

Продам одяг своїх дітей http://www.kidstaff....nts-172539.html

#23 Пользователь офлайн   marta 

• Активный участник
  • PipPipPip
  • Имя ребёнка:Рыжик
  • Дата рождения ребенка:31-07-2012

Отправлено 30 Июнь 2017 - 21:56

vinni, як Ваші справи з садочком? Ви писали, що ви 30, а хіба немає пільгової черги для дітей з інвалідністю? У нас формується окрема пільгова черга, з неї беруть 20% від загальної кількості дітей. На жаль, не можу знайти, яким нормативним документом це регулюється. Можливо це рішення місцевої влади
Изображение
0

#24 Пользователь офлайн   vinni 

• Активный участник
  • PipPipPip
  • Имя ребёнка:Ирина
  • Дата рождения ребенка:21-08-2014

Отправлено 01 Июль 2017 - 22:12

нічого не зрушилось з місця. Але то напевне так буде поки не піду "сваритись". Завідуюча каже що ми не підпадаєм під пільгову категорію, ми ж не багатодітні , чорнобильці переселенці і т.д. На моє твердження що нам в реєстраційному центрі коли ставили на чергу сказали що ми відносимось до пільговиків каже що такого немає. В мене в середині все кипіло добре що пішла з чоловіком інаке сказалаб цій дамочці все що про неї думаю. Вона каже що за моєю дитиною ніхто там ходити не буде в них так у вихователів таке навантаження в групі по 37-38 дітей. На моє твердження що за нею ходити не треба, вона їсть сама може вдягти штани і кофту шкарпетки, взутись (якщо без шнурків), повторює що в них велике навантаження. Коли говорю про інклюзію вона сміється і каже що в садочку не вистачає котів. Каже що не може бути що в нас в області це не практикують нам в спец садочок. Хоча спілкуюсь з жінкою з одгого з селищ неподалік від франківська то дівчинка (4 роки) ходить у звичайний садочок по пів дня кілька разів лиалась на весь день поки мама ходить з нею хоча в процес не включається просто є в групі. Завідуюча зініціювала і за літо підготували документи на інклюзію.

Може хтось дасть зсилку на нормативні акти на які спиратись а то мушу їй роздрукувати великим шрифтом.
0

Поделиться темой:

• 2 Страниц +
  • 1
  • 2
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей