IMAG6224

Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде.…

12190817_944942628886199_6069947801081445338_n

Замовити посібники можна за телефонами: 067 135 71 66 093 792 6232 Fb.me/dyvogra www.dyvo.toys Скачати превью посібника: http://perspectiva21-3.com.ua/wp-content/uploads/Learn_with_joy_www.pdf…

info_paket

В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…

silver_coin

Приглашаем Вас принять участие в благотворительном проекте «Серебряная монетка», который был организован совместно с УкрСиббанк. Цель проекта — сбор средств для комплексной диагностики и консультирования детей с синдромом Дауна и…

Главная / Новости / Людям з обмеженими можливостями потрібна нова дорожня карта
Людям з обмеженими можливостями потрібна нова дорожня карта

wcms_729735

Глобальна мережа з бізнесу та інвалідності Міжнародної організації праці — МОП (ILO)

Людям з обмеженими можливостями потрібна нова дорожня карта, аби стати частиною майбутнього ринку праці.
Оригінал статті
Згідно нового звіту, люди з інвалідністю зіткнуться з додатковими викликами на ринку праці, що активно змінюється. В публікації також міститься дорожня карта, яка допоможе створити більш рівноправне майбутнє при працевлаштуванні.
Женева (Новини ILO) Як зазначається в новому звіті, аби люди з інвалідністю могли отримати вигоду від основних тенденцій, які наразі активно змінюють ринок праці, необхідно досягнути п’ять основних цілей.
Наразі в світі проживає близько одного мільярда людей з інвалідністю. Вони вже стикаються з величезними викликами при працевлаштуванні, й знаходяться в зоні високого ризику бідності та соціальної ізоляції. У восьми географічних районах в середньому близько 36 відсотків людей із інвалідністю працездатного віку мають роботу в порівнянні з 60% загального населення.
Як споживачі, люди з інвалідністю мають частку щорічного доходу, яка оцінюється в більш ніж 1,2 мільярдів доларів США. І цей ринок товарів та послуг, згідно дослідження, тільки зростатиме.
«Зробимо майбутній ринок праці інклюзивним для людей із інвалідністю» є спільною публікацією Глобальної мережі з бізнесу та інвалідності МОП, Fundación ONCE та KPMG Іспанія. Її було розроблено в рамках проекту Disability Hub Europe.
Як сказано у звіті, нові мегатренди змінюють ринок праці і потенційно можуть покращити якість життя та роботи, хоча і зі значними викликами. Ці тренди пов’язані з технологіями, навичками, культурними, демографічними та кліматичними змінами. Якщо неблагополучні групи населення, включаючи людей із інвалідністю, покликані виграти від таких змін, необхідно розробити нову дорожню карту.
«Наслідки таких трендів – невідомі, тому необхідно враховувати ріст нерівності та впливу на неблагополучні групи населення, як ось людей з інвалідністю…це значні стратегічні ризики», – зазначено в звіті.
Автори виділяють п’ять головних цілей, які необхідно досягнути, аби люди з інвалідністю були включеними в майбутній ринок праці.
1. Нові форми працевлаштування та робочих стосунків повинні сприяти інклюзії людей із інвалідністю;
2. Розвиток навичок та пожиттєве навчання повинні стати інклюзивними;
3. Нова інфраструктура, товари та послуги повинні відповідати принципам Універсального Дизайну (в значенні, що вони будуть доступними, зрозумілими та придатними до використання всіма);
4. Допоміжні технології повинні бути доступними; і
5. Необхідно більше заходів для інклюзії людей із інвалідністю в сектори економіки, що ростуть і розвиваються.
Крім того, системи соціального захисту є важливим доповненням для досягнення інклюзії людей з обмеженими можливостями в майбутній ринок праці.
У звіті вказується, що необхідно забезпечити рівні можливості та відношення до осіб з обмеженими можливостями, направлене на підхід, орієнтований на людину, як підкреслюється в Декларації МОП щодо майбутньої роботи, прийнятої державами-членами МОП у червні 2019 року.
«Недостатньо компаній включають інвалідність у свою роботу та пропагують інклюзію, хоча вигоди – очевидні», – зазначає керівник відділу з гендерної рівності та різноманіття МОП Шауна Олні. – «Ми знаємо, що наразі люди з інвалідністю знаходяться в менш вигідному робочому становищі і їм менше платять. Якщо ми хочемо досягнути робочої інклюзії для всіх у майбутньому, нам необхідно терміново прийняти принципи, зазначені в дорожній карті».
Джерело: ilo.org

Сделать пожертвование Задать вопрос Подписаться
Добавить в Twitter

Добавить комментарий

Имя (обязательно)
E-mail (не публикуется) (обязательно)


− пять = 0