Screenshot_2

Ми пропонуємо вам перерахувати благодійний внесок і як новорічний сувенір вручити рідним та друзям благодійну листівку. Малюнки для листівок створили наші маленькі друзі. Придбати таку листівку – це маленька, але…

IMAG6224

Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде.…

12190817_944942628886199_6069947801081445338_n

Замовити посібники можна за телефонами: 067 135 71 66 093 792 6232 Fb.me/dyvogra http://www.dyvogra.com/uk/perspectiva-21-3/ Скачати превью посібника: http://perspectiva21-3.com.ua/wp-content/uploads/Learn_with_joy_www.pdf…

info_paket

В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…

silver_coin

Приглашаем Вас принять участие в благотворительном проекте «Серебряная монетка», который был организован совместно с УкрСиббанк. Цель проекта — сбор средств для комплексной диагностики и консультирования детей с синдромом Дауна и…

Главная / Новости / Наш проєкт успішно завершено!
Наш проєкт успішно завершено!

5

Ми надзвичайно раді повідомити про успішне завершення проєкту «Невідкладна допомога сім’ям, які виховують дітей із синдромом Дауна в умовах карантину», який  став можливим завдяки підтримці Міжнародний фонд «Відродження» та European Union in Ukraine! Завдяки онлайн-формату наших активностей, порадами та рекомендаціями наших педагогів Центру раннього розвитку ВБО «ДаунСиндром» вже змогли скористатися не лише родини з Києва, а й сім’ї, які виховують дітей із СД, в Одесі, Вінниці, Івано-Франківську, Тернополі, Сумах, Дрогобичі, Коростені. Ми впевнені що ця географія значно розшириться в майбутньому, адже доступ до всіх матеріалів не обмежено в часі!  

У підсумку, педагоги

  • Провели та виклали на нашому каналі в YouTube 6 онлайн-лекцій для батьків.

Детальний опис цих матеріалів та лінки на них за посиланням

  • Створили 24 відеопоради.

Всі вони перелічені тут

  •   Провели 8 онлайн-зустрічей групи «Підтримуюче середовище» за участі батьків з різних регіонів та корекційного педагога з психологом. 

Ця група стала підтримкою для багатьох батьків. Розуміння, що є батьки, які переживають ті ж емоції, хвилюються та переживають за майбутнє дитини, надихає та додає впевненості. І, найголовніше, ці переживання можна змінити! На групі батьки вчились змінювати тривогу на спокій, хвилювання на віру, переживання трансформували в дії!

  • Провели 4 первинні консультації для молодих сімей, які щойно дізналися про діагноз своєї дитини.

Ці консультації допомогли батькам отримати відповіді на найбільш болючі питання: «А чи добре розвивається моя дитина?», «Чи не упускаємо ми чогось?», «Яким буде майбутнє моєї дитини?», «Як говорити, і чи говорити взагалі, що у дитини синдром Дауна?». Саме завдяки цьому проєкту 4 нових сім’ї отримали відповіді на свої запитання, нашу підтримку та долучилися до подальшої співпраці. 

  • Провели 54 індивідуальні консультації за участі логопеда, корекційного педагога та психолога.

На індивідуальних консультаціях батьки отримали відповіді на свої запитання стосовно розвитку дитини та власних переживань. Що, в свою чергу, зменшило рівень тривоги та посилило батьківські компетенції і, як результат, зросла ефективність взаємодії з дитиною. А якість взаємодії впливає і на  навчальний процес дитини: діти найкраще навчаються в радості!

  • Провели 8 онлайн-занять з музичним педагогом для групи «Сонячні нотки».

За період проєкту батьки отримали серію відео із заняттями (піснями, іграми, вправами), та відвідали онлайн-заняття з педагогом. Використовуючи ці відео, батьки зможуть працювати з дітьми в зручний для себе час! Онлайн-заняття дали змогу дітям пригадати заняття в групі та вміння виконувати завдання разом з усіма, для розвитку  уваги, навичок саморегуляції та довільної поведінки.

Крім того, в рамках проєкту ми закупили та надіслали продуктові набори для 33-ох сімей. Регіональне охоплення продуктовою допомогою: Вінниця, Днiпро, Івано-Франківськ, Київ,  Черкаси, а також області — Дніпропетровська (Нікополь, смт. Обухівка, Кам’янське), Житомирська (Черняхів, Коростень), Запорізька  (Бердянськ), Івано-Франківська (Косів), Луганська (Рубіжне), Львівська (Самбір), Одеська (Білгород-Дністровський, Арциз), Полтавська (Лубни).   

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у цьому важливому проєкті. І ми радіємо, що завдяки онлайн-формату результатами роботи наших педагогів у майбутньому зможуть скористатися ще сотні й сотні родин!

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus #ВБОДаунСиндром

 

  

 

Сделать пожертвование Задать вопрос Подписаться
Добавить в Twitter

Добавить комментарий

Имя (обязательно)
E-mail (не публикуется) (обязательно)


− два = 1