Screenshot_2

Ми пропонуємо вам перерахувати благодійний внесок і як новорічний сувенір вручити рідним та друзям благодійну листівку. Малюнки для листівок створили наші маленькі друзі. Придбати таку листівку – це маленька, але…

IMAG6224

Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде.…

12190817_944942628886199_6069947801081445338_n

Замовити посібники можна за телефонами: 067 135 71 66 093 792 6232 Fb.me/dyvogra http://www.dyvogra.com/uk/perspectiva-21-3/ Скачати превью посібника: http://perspectiva21-3.com.ua/wp-content/uploads/Learn_with_joy_www.pdf…

info_paket

В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…

silver_coin

Приглашаем Вас принять участие в благотворительном проекте «Серебряная монетка», который был организован совместно с УкрСиббанк. Цель проекта — сбор средств для комплексной диагностики и консультирования детей с синдромом Дауна и…

Главная / Новости / Проєкти, які отримали гранти від «Срібної монетки» минулого року
Проєкти, які отримали гранти від «Срібної монетки» минулого року

Фестиваль_Срібна_монетка

Нагадуємо, що до 20 листопада триває прийом заявок на участь у конкурсі міні-грантів «Срібна монетка» від регіональних недержавних організацій.

Конкурс ми проводимо спільно з Ukrsibbank BNP Paribas Group, щоб підтримати проєкти, спрямовані на творчий і фізичний розвиток дітей із СД, які передбачають співпрацю з творчими і театральними студіями чи спортшколами, відкриття власних майстерень, створення нових навчальних програм тощо.

Три проєкти-переможці отримають фінансування з коштів, зібраних Ukrsibbank BNP Paribas Group під час благодійної акції «Срібна монетка», яка триває до 25 листопада.

А поки розповідаємо про проєкти, які отримали гранти від «Срібної монетки» минулого року.

Одним із переможців конкурсу став проєкт Херсонської обласної організації підтримки дітей з синдромом Дауна та їхніх сімей «Сонячні діти Херсонщини», що мав на меті проведення конкурсу-фестивалю інклюзивних практик «Україна без кордонів».

Упроваджувався проєкт упродовж січня — вересня 2020 року.

✅  Спочатку відбувся онлайн конкурс кращих інклюзивних практик, на який надійшло понад 70 заявок від громадських організацій, освітніх та соціальних закладів, інклюзивних спільнот і творчих колективів та студій з усієї України.

На конкурсі обрали найкращі інклюзивні практики, 48 з яких увійшли до збірки «Кращі інклюзивні практики України – 2020».

✅  Також були визначені 18 фіналістів, які презентувати свою роботу на фестивалі кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів». Фестиваль проходив 4-6 вересня на березі Чорного моря у м. Скадовську.

Це було чудове свято інклюзії, програма якого включала майстер-класи від фіналістів конкурсу, фотовиставки, святковий концерт та театральний капусник інклюзивних колективів.

Організатори сподіваються, що конкурс-фестиваль інклюзивних практик «Україна без кордонів» стане щорічним.

Маєте цікаві ініціативи для творчого та фізичного розвитку дітей із СД? Подавайтеся на конкурс міні-грантів від  «Срібної монетки» !

Всі деталі та умови участі — в Положенні про конкурс. Положення та форму заявки завантажуйте тут: https://cutt.ly/ngazTVi.

Чекаємо на ваші заявки!

Сделать пожертвование Задать вопрос Подписаться
Добавить в Twitter

Добавить комментарий

Имя (обязательно)
E-mail (не публикуется) (обязательно)


три × = 24