Дитячий фізкультурно-оздоровчий реабілітаційний центр для дітей з когнітивними розладами від 0 до 6 років «Соціум» ПРОВОДИТЬ НАБІР на комплексні індивідуальні заняття з плавання та дитячого фітнесу БУДЬ СИЛЬНИМ та СПОРТИВНИМ…
Центр раннього розвитку ВБО «Даун Синдром» запрошує у команду корекційного педагога. Опис вакансії Вимоги: вища освіта зі спеціальності «Дефектологія» (освіта «корекційний педагог» буде перевагою); досвід роботи з дітьми з особливими освітніми…
Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде. В повседневной…
Замовити посібники можна за телефонами: 067 135 71 66 093 792 6232 Fb.me/dyvogra www.dyvo.toys Скачати превью посібника: http://perspectiva21-3.com.ua/wp-content/uploads/Learn_with_joy_www.pdf…
В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…
31.03.2015
12 березня 2015 р. за підтримки Міністерства охорони здоров’я України спільно із Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика у Києві відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «Синдром Дауна: діагностика, медичний супровід та реабілітація в Україні». Проведення заходу такого рівня здійснювалося в рамках реалізації міжнародного проекту «Покращення якості комплексної медико-психологічної допомоги сім’ям та дітям з синдромом Дауна з народження до 1 року» Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром» та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва «ШАРС». У конференції взяли участь понад 150 провідних фахівців з усіх регіонів України. Вони обговорили досить широкий спектр питань, пов’язаних із діагностикою, медичним супроводом, сучасними методами медико-соціальної реабілітації дітей із синдромом Дауна. Учасниками конференції висловлена спільна думка, що підвищення фаховості лікарів з питань підтримки та допомоги дітям із синдромом Дауна та їхнім сім’ям, створення та затвердження клінічного протоколу щодо їх медичного супроводу, проведення широкої інформаційної підтримки сприятимуть підвищенню якості життя цих пацієнтів та зниженню ризику соціального сирітства.
Повний текст статті у першоджерелі — Український медичний часопис он-лайн










