Любі друзі, Наші партнерські ДС організації, які є членами EDSA-European Down Syndrome Association, готові активно допомагати нашим сім’ям, які наважилися виїхати з території України до сусідніх країн. Надсилаємо вам контактні…

Шановні учасники нашої батьківської спільноти! Заповніть цю форму, якщо ви ДІЙСНО потребуєте допомоги. Або заповніть, якщо ви самі маєте змогу НАДАТИ допомогу. Форма для сімей https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAX1pIwJE4aJ3weaQBeI76eUlTd8rygS0lT37E29D521segw/viewform Форма для громадських та…

IMAG6224

Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде.…

12190817_944942628886199_6069947801081445338_n

Замовити посібники можна за телефонами: 067 135 71 66 093 792 6232 Fb.me/dyvogra http://www.dyvogra.com/uk/perspectiva-21-3/ Скачати превью посібника: http://perspectiva21-3.com.ua/wp-content/uploads/Learn_with_joy_www.pdf…

info_paket

В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…

Старт онлайн-курсу «Навчаємося з радістю»!

изображение_viber_2020-07-02_17-20-57

Друзі, раді повідомити вам ще одну чудову новину!

Завдяки колегам зі студії онлайн-освіти EdEra та нашому надійному партнеру  UKRSIBBANK BNP Paribas Group уже 9 липня ми запускаємо онлайн-курс «Навчаємося з радістю»! Курс розрахований на вчителів початкових класів шкіл із інклюзивною формою навчання та спеціальних шкіл. Корисним він буде й для асистентів, які супроводжують дитину з синдромом Дауна чи іншими ментальними порушеннями, а також батькам таких дітей.

Нашим дітям потрібні, в першу чергу, практичні навички та знання, аби вони могли в майбутньому жити самостійним життям. Саме тому зміст курсу – повністю практичний і сформований на основі знань спеціалістів нашого шкільного проєкту «Перспектива 21.3» на базі спеціальної школи-інтернату №26 м. Києва. Педагогічний колектив проєкту протягом десяти років досліджував, випробовував та вдосконалював сучасні та ефективні методики навчання дітей із синдромом Дауна. Результатом цієї кропіткої роботи й стало створення таких необхідних методичних посібників, підручників, робочих зошитів, покликаних покращити якість навчання дітей із СД та допомагати їм успішно інтегруватися в освітнє середовище. Ми щиро дякуємо подружжю Василенків – Аренді та Андрію Василенко – за ідею створення цього шкільного проєкту, за їхні багаторічні зусилля, за організацію фінансової підтримки протягом всіх 10-ти років за участі компанії Zeelandia Ukraine та інших українських та іноземних партнерів.

Онлайн-курс «Навчаємося з радістю» складається з 4 модулів (серії відео та короткі тести для закріплення знань). Кожний модуль виходитиме  щотижнево протягом липня 2020 року. Під час курсу будуть висвітлені такі теми:

  1. Компенсаторне навчання дітей з інтелектуальними порушеннями. Яке навчання потрібне дітям з особливими освітніми потребами (які мають ментальні порушення), як їх навчати та для чого. Запуск модулю: 9 липня 2020 року.
  2. Вчитель та асистент: професійне співробітництво. Про основи ефективного співробітництва між вчителем та асистентом, про особистісні якості асистента, 4 ролі асистентів, 4 компоненти взаємодії та 4 моделі взаємодії. Запуск модулю: 16 липня 2020 року.
  3. Комплексне використання методики ТАН-Содерберг. Як якісно використовувати методики ТАН-Содерберг при навчанні таких дітей. Запуск модулю: 23 липня 2020 року.
  4. Компенсаторне навчання української мови дітей з інтелектуальними порушеннями. Як удосконалити майстерність викладання української мови для дітей із інтелектуальними порушеннями. Запуск модулю: 30 липня 2020 року.

Навчання надається на безоплатній основі – ви можете вільно переглядати всі відео у зручний для вас час.

Реєстрація на курс тут.

По закінченню курсу ви матимете змогу здати фінальний іспит та отримати сертифікат. Доступ до фінального іспиту та отримання сертифікату про проходження всього онлайн-курсу – платне і складає 350 гривень. Необхідні інструкції з оплати та реквізити ви отримаєте відразу після реєстрації.

Дякуємо всім, хто допоміг створити цей унікальний курс. Ми віримо, що він може стати ще однією сходинкою до побудови інклюзивного суспільства в Україні!

Сделать пожертвование Задать вопрос Подписаться
Добавить в Twitter

Добавить комментарий

Имя (обязательно)
E-mail (не публикуется) (обязательно)


девять × 7 =