Любі друзі, Наші партнерські ДС організації, які є членами EDSA-European Down Syndrome Association, готові активно допомагати нашим сім’ям, які наважилися виїхати з території України до сусідніх країн. Надсилаємо вам контактні…

Шановні учасники нашої батьківської спільноти! Заповніть цю форму, якщо ви ДІЙСНО потребуєте допомоги. Або заповніть, якщо ви самі маєте змогу НАДАТИ допомогу. Форма для сімей https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAX1pIwJE4aJ3weaQBeI76eUlTd8rygS0lT37E29D521segw/viewform Форма для громадських та…

IMAG6224

Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде.…

12190817_944942628886199_6069947801081445338_n

Замовити посібники можна за телефонами: 067 135 71 66 093 792 6232 Fb.me/dyvogra http://www.dyvogra.com/uk/perspectiva-21-3/ Скачати превью посібника: http://perspectiva21-3.com.ua/wp-content/uploads/Learn_with_joy_www.pdf…

info_paket

В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…

Главная / Новости турнира "Кубок открытых сердец" / Відбувся восьмий благодійний турнір з міні-футболу
Відбувся восьмий благодійний турнір з міні-футболу

42834217_1873315516048901_1291733855476121600_n  42787221_1872357662811353_366776922744553472_n  42790956_1872621932784926_4427122980136419328_n

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» вже восьмий рік поспіль провела  благодійний турнір з міні-футболу серед корпоративних команд «Кубок відкритих сердець».  Метою благодійних змагань є збір коштів на підтримку програм Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна. Цього року вдалося зібрати близько 285 тисяч гривень, що на 100 тисяч гривень більше у порівнянні з минулим роком.

Особливістю цьогорічного турніру став підготовлений кейтерінг від молодих людей з синдромом Дауна. 7 хлопців та дівчат готували та подавали частування для учасників змагань. Таким чином організатори привернули увагу до проблем професійного навчання та працевлаштування людей із синдромом Дауна.

«Наша організація вже 15 років займається раннім втручанням та розвитком і освітніми програмами для дітей із синдромом Дауна. Як бачите, діти ростуть і коло наших питань розширюється. Завдяки таким благодійним турнірам, люди з синдромом Дауна мають можливість розвиватися, проходити стажування і працювати», — розповідає Президент ВБО Даун Синдром Олена Большаніна.

Офіційними партнерами турніру стали: компанія Infopulse Ukraine, оператор державних лотерей «М.С.Л.» та ДП НАЕК «Енергоатом».

Технічну підтримку надали: Федерація футзалу м. Києва, мережа гіпермаркетів Ашан, клініка Борис,  MobikinGroup , та компанія Водолій.

Цьогоріч змагання підтримали 16 корпоративних команд, серед яких: Infopulse Ukraine, Оператор державних лотерей «М.С.Л.», ДП НАЕК «Енергоатом», АШАН, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Райффайзен Банк Аваль, Deloitte Ukraine, Ernst&Young Ukraine, GSK Ukraine, Syngenta Україна, WINDROSE airlines, Mars Ukraine, Прага Авто, ДП «Енергоринок», Watsons Україна та MobikinGroup.

«Для «М.С.Л.» участь у таких івентах — частина філософії бізнесу: в усьому світі однією з ключових задач лотерей є підтримка соціально важливих напрямків та організацій. зазначає директор з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.» Павло Вайсеро, - Особливо хочу відзначити формат тих подій, які ініціює ВБО «Даун Синдром». Адже це можливість не лише для компаній підтримати подібні проекти, а й для співробітників — долучитись до того, щоб зробити життя дітей з синдромом Дауна більш зручним, яскравим і сповненим турботи».

Поки татусі грали в футбол, мами з дітьми та інші гості турніру  взяли участь у розважальній програмі. В парку, де проходили змагання,  вони стрибали на батутах, куштували солодку вату та розділили між собою великий «пиріг Дружби».

 «Цьогоріч наша участь має особливе значення, адже разом з нашими стратегічними партнерами ВБО «Даун синдром» ми прагнемо показати успіхи молодих людей з синдромом Дауна, що працюють в наших гіпермаркетах. Україна готова до змін, і ми раді їм сприяти», - розповідає менеджер по КСВ Ашан Ритейл Україна Ольга Бойко.

16 команд, які брали участь у турнірі були поділені на дві Ліги — Добра та Допомоги. Омріяні кубки та золоті медалі отримали команда компанії WINDROSE airlines з Ліги допомоги та команда компанії Deloitte Ukraine з Ліги добра. Друге місце посіли команда Прага Авто (Ліга допомоги) та команда компанії Ernst&Young (Ліга добра). А «бронзу» отримали команда Райффайзен Банк Аваль (Ліга допомоги) та команда мережі гіпермаркетів Ашан (Ліга добра). Серед інших команд кубками престижу були відзначені команда компанії Syngenta (Ліга допомоги) та команда ДП НАЕК «Енергоатом» (Ліга добра).

Найкращим бомбардиром турниру  став Богдан Здробилко, команда Mars Ukraine, а найкращим воротарем — Сергій Лунін, команда WINDROSE airlines

 «Я пишаюся тим, що з року в рік спеціалісти Infopulse проявляють активну ініціативу у соціальній сфері нашої країни. Участь у благодійних турнірах ВБО «Даун Синдром» стала для нашої футбольної команди вже доброю традицією. Ми вже всьоме беремо участь у турнірі з міні-футболу «Кубок відкритих сердець». Добре, що є така можливість допомогти дітям з синдромом Дауна у розвитку і навчанні, а їхнім батькам – відпочити і гарно провести час із сім’єю,»розповідає капітан команди Infopulse Олексій Пузанков.

Заступник директора з комунікацій, директор департаменту комунікацій Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія» «Енергоатом» Данило Лавренов зазначає: «Державне підприємство НАЕК Енергоатом —  є не тільки найбільшим виробником електроенергії в Україні, а і соціально відповідальною компанію, що прагне дотримуватися цілей сталого розвитку. Одним із напрямків нашої діяльності в сфері корпоративної соціальної відповідальності є корпоративне волонтерство, яке ініціюється самими працівниками та підтримується профспілкою компанії. В рамках цієї роботи ми вже багато років поспіль співпрацюємо з організацією Даун Синдром, беручи участь у всіх ініціативах, спрямованих на допомогу дітям та підтримку їх батьків. Ми вдячні організаторам за проведення проектів, які не тільки збирають такі необхідні кошти для закупівлі розвиваючих посібників та необхідних матеріалів для розвитку та навчання дітей с синдромом Дауна, а й виводять проблеми людей з собливими потребами на загальнонаціональний рівень, формуючи в суспільстві та серед великих підприємств усвідомлення важливості допомагати тим, хто цього потребує».

Нагадаємо, щороку ВБО Даун Синдром організовує три спортивні заходи для корпоративних команд: боулінг, міні-футбол та пейнтбол. Метою заходів є фінансова підтримка програм Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна.

Сделать пожертвование Задать вопрос Подписаться
Добавить в Twitter

Добавить комментарий

Имя (обязательно)
E-mail (не публикуется) (обязательно)


5 + семь =