Любі друзі, Наші партнерські ДС організації, які є членами EDSA-European Down Syndrome Association, готові активно допомагати нашим сім’ям, які наважилися виїхати з території України до сусідніх країн. Надсилаємо вам контактні…

Шановні учасники нашої батьківської спільноти! Заповніть цю форму, якщо ви ДІЙСНО потребуєте допомоги. Або заповніть, якщо ви самі маєте змогу НАДАТИ допомогу. Форма для сімей https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAX1pIwJE4aJ3weaQBeI76eUlTd8rygS0lT37E29D521segw/viewform Форма для громадських та…

IMAG6224

Пиктограмма (от лат. pictus — нарисованный и греч. γράμμα — запись) — знак, отображающий важнейшие узнаваемые черты объекта, предмета или явления, на которые он указывает, чаще всего в схематическом виде.…

12190817_944942628886199_6069947801081445338_n

Замовити посібники можна за телефонами: 067 135 71 66 093 792 6232 Fb.me/dyvogra http://www.dyvogra.com/uk/perspectiva-21-3/ Скачати превью посібника: http://perspectiva21-3.com.ua/wp-content/uploads/Learn_with_joy_www.pdf…

info_paket

В целях передачи накопленного опыта, как иностранного, так и полученного в результате работы Центра Раннего Развития, рады представить Вашему вниманию — информационный пакет для родителей. В который войдут: буклет «Синдром…

Главная / Новости / Відкриття класу професійно-трудової підготовки «СОНЯЧНЕ@КАФЕ»
Відкриття класу професійно-трудової підготовки «СОНЯЧНЕ@КАФЕ»

 SunnyCafe-3 SunnyCafe-2 SunnyCafe-1

СОНЯЧНЕ@КАФЕ – сучасний клас соціально-побутової та професійно-трудової підготовки школярів із синдромом Дауна та іншими інтелектуальними порушеннями – відкрилося в Київській спеціальній школі-інтернаті №8 на початку квітня 2019 року.

У цьому класі-кафе учні спецшколи-інтернату проходитимуть  професійно-трудове навчання, розвиваючи навички у сфері кулінарії: приготування їжі, сервірування столу, використання кухонної техніки тощо.

Створення СОНЯЧНОГО@КАФЕ було ініціативою батьків учнів школи-інтернату, яку підтримала ВБО «Даун Синдром», а компанія Ашан Україна надала грантові кошти на цей проект.

На відкритті СОНЯЧНОГО@КАФЕ були присутні школярі спеціальної школи-інтернату №8, їхні батьки, адміністрація та педагоги школи, працівники мережі супермаркетів Ашан. Завітали також представники ЗМІ.

Фахівці АШАН Таланти & Кар’єра разом зі школярами приготували закуски для фуршету, якими пригощали гостей СОНЯЧНОГО@КАФЕ.

Здається, всі були задоволені: і діти, і їхні батьки, і педагоги, і спонсори!

Ми зібрали відгуки людей, завдяки яким діти з інтелектуальними порушеннями зможуть здобути навички, які знадобляться їм у житті та при подальшому працевлаштуванні.

Віталій Білецький, координатор проектів ВБО «Даун Синдром»: «Ми вдячні компанії Ашан та спеціальній школі-інтернату №8 за наше довголітнє, добре партнерство. Радіємо сьогоднішній події, коли завдяки об’єднанню зусиль школи, батьківської спільноти, соціально відповідального бізнесу наші діти мають можливість отримувати знання та навички, необхідні для розвитку їхнього потенціалу».

Володимир Чайко, директор спеціальної школи-інтернату №8: «Ми постійно працюємо над тим, щоб поліпшувати умови для наших учнів, приймаємо допомогу від усіх небайдужих людей, бізнесу та благодійних фондів. Але без активної допомоги батьків наших учнів ми б і половини того, що зараз маємо, не зробили. Тому ми дуже цінуємо їхню підтримку».

Ольга Бойко, провідний фахівець із корпоративної соціальної відповідальності компанії Ашан Україна: «Наша компанія співпрацює з ВБО «Даун Синдром» з 2012 року. За цей час ми спільно зробили багато корисних справ для покращення соціальної адаптації дітей та молоді з синдромом Дауна в нашому суспільстві. Коли 2017 року ми починали проект з працевлаштування людей із синдромом в магазинах мережі Ашан, то побачили, що потенційні кандидати не мають необхідних професійних навичок. Тож було вирішено далі працювати над розвитком умов для якісної професійної підготовки молоді з синдромом Дауна, щоби вони могли працевлаштуватися на відкритому ринку праці. Сьогодні ми бачимо конкретний результат такої роботи – відкриття класу професійної орієнтації Сонячне@Кафе у спецшколі-інтернаті №8. Ця подія стала можливою завдяки кропіткій праці і незламній вірі батьків, педагогів та волонтерів нашої компанії у краще майбутнє дітей з ментальними порушеннями. Ми розуміємо, що наша підтримка подібних ініціатив – це інвестиція у майбутнє нашої країни, результати якої ми побачимо лише через кілька років. І на цей час ми ставимо перед собою потрійну мету: підтримувати поточні спільні проекти з розвитку та соціалізації дітей, працевлаштовувати кандидатів у магазини нашої мережі, а також вести просвітницьку діяльність серед наших клієнтів та представників бізнесу».

Сделать пожертвование Задать вопрос Подписаться
Добавить в Twitter

Добавить комментарий

Имя (обязательно)
E-mail (не публикуется) (обязательно)


четыре + 1 =