Про проєкт:
Ми з радістю анонсуємо успішне завершення проєкту "Невідкладна допомога сім'ям, які виховують дітей із синдромом Дауна в умовах карантину"! Цей проєкт став можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду "Відродження" та European Union in Ukraine!
Важливо зазначити, що завдяки онлайн-формату наших активностей ми змогли допомогти не лише родинам із Києва, але й сім'ям із різних регіонів України. Спільно з Центром Раннього Розвитку ВБО "Даун Синдром", ми вже розширили географію наших зусиль до Одеси, Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Сум, Дрогобича, Коростеня та багатьох інших міст.
6
онлайн-лекцій для батьків доступні на нашому YouTube-каналі.
8
онлайн-зустрічей в групі "Підтримуюче середовище", що об'єднує батьків з різних регіонів та фахівців у галузі корекційної педагогіки та психології.
24
відеопоради для батьків дітей із синдромом Дауна.
4
первинні консультації для молодих сімей, які недавно дізналися про діагноз своєї дитини. Вони змогли отримати відповіді на свої запитання та приєдналися до нашої спільноти.
54
індивідуальні консультації з логопедом, корекційним педагогом та психологом. Батьки отримали необхідну підтримку та відповіді на свої питання щодо розвитку дитини та власних переживань.
8
онлайн-занять з музичним педагогом для групи "Сонячні нотки", які допомогли дітям покращити увагу, навички саморегуляції та довільної поведінки.
Відео, які будуть корисні:
Наш психолог Юлія Головата поділилася темами, які найчастіше хвилюють батьків, що звертаються до психолога на консультацію у ЦРР. Ці відеопоради допоможуть батькам краще зрозуміти свої переживання, врівноважити емоційний стан, а також навчать новим способам реакцій та поведінки, новим поглядам на ситуацію виховання дитини з трисомією.
Корекційний педагог Наталія Вавілова підготувала цілу серію практичних порад щодо дрібної моторики рук у дітей із синдромом Дауна. Адже діти з трисомією потребують більше повторень для опановування вмінь, і такі відео стануть підказкою для батьків та опорою при виборі іграшок та завдань.
У своїх відео логопед-дефектолог Ольга Лісненко розкриває теми розвитку мовлення. Вони є покроковою інструкцією для занять вдома та чудово доповнюють заняття дитини в Центрі!
Нейропсихолог Вікторія Каліна, своєю чергою, поділилася іграми, направленими на розвиток саморегуляції з раннього віку. Справа в тому, що у дітей із синдромом Дауна психофізичний розвиток не співпадає із фізіологічним віком, і саме саморегуляція стає базою для їхнього інтелектуального та соціального розвитку. Використовуючи ці ігри, батьки зможуть допомогти своїм дітям розвиватися вдома, у повсякденних іграх та заняттях.
А наш музичний педагог Валерія Бровко-Дивіна в своїх відеопорадах дає глибоке розуміння значення музикування в житті дитини та родини, допомагає зорієнтуватися в сучасній музичній літературі. Крім того, поради Валерії містять матеріали для подальшого навчання дітей вдома в умовах карантину.
Подяка:
💙 Дякуємо всім, хто брав участь у цьому важливому проєкті. Наша мета полягає у підтримці та наданні можливостей для всіх родин, які виховують дітей із синдромом Дауна. Давайте разом подолаємо усі виклики та зробимо світ кращим для цих дітей та їхніх родин.
Інші проєкти