Illustration

Молодіжний Клуб

Молодь з синдромом Дауна після закінчення школи відчуває брак спілкування. Чудово, якщо вдається продовжувати навчання у коледжі, училищі, є позашкільні активності. Але часто ситуація змінюється: щільний графік шкільних занять змінюється на «чотири стіни» вдома. 
Молодіжний Клуб об’єднує хлопців та дівчат для спілкування між з собою та з наставниками. Формат навчальних зустрічей – он-лайн, оскільки учасники клубу знаходяться в різних містах та країнах. 
Такі заняття відбуваються двічі на місяць. Оф-лайн зустрічі проходять з метою спільногодозвілля у м. Києві. Люди з синдромом Дауна потребують навчання протягом всього життя, бо навички, які не використовуються, втрачаються. У Молодіжному Клубі ми не вивчаємо шкільні предмети, але говоримо про важливі речі – емоції, безпеку, гроші та інші дорослі теми.

Хто та як може доєднатися : 

Учасниками Молодіжного Клубу можуть стати хлопці та дівчата з синдромом Дауна (але не виключно) 18+ незалежно від місця проживання. В окремих випадках розглядаємо участь молодших учасників у експериментальній підлітковій групі (14-17 р.). Участь безкоштовна. Оплата праці спеціалістів напрямку відбувається за рахунок благодійників та в рамках проєктів. Для реєстрації потрібно заповнити форму

Команда фахівців Молодіжного Клубу

Illustration

Світлана Маркуця

Соціальний педагог 

Має понад 15 років досвіду роботи у соціальній сфері, працює з молоддю з синдромом Дауна з 2017 року. Job coach.

Illustration

Іванна Віхтинська 

Координатор

Має понад 20 років досвіду спілкування з людьми з синдромом Дауна.Професійний менеджер.

Станьте частиною змін

Відгуки 

Illustration
Illustration

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.