Illustration

Немовлята 

Народження дитини з синдромом Дауна може бути викликом для сім’ї. Надзвичайно важливо в цей період підтримати батьків Надати потрібну інформацію та скерувати їх дії від самого початку. Перші місяці після народження дитини не прості для будь-кого. 
Батьки ж дітей з синдромом Дауна додатково можуть потребувати відповідей на питання: “На що важливо звернути увагу?”, “Які особливості та відмінності в розвитку моєї дитини?”, “Що мені зробити для себе, щоб мати сили на підтримку моєї дитини? Психологічна підтримка та адаптація до нового життя допоможуть батькам зробити перші кроки після народження дитини.

Команда фахівців :

Illustration

Юлія Головата

Психолог

Гештальт терапевт, ведуча груп. Консультую понад 20 років на різні теми: складні емоційні переживання, стосунки, виховання дітей, втрата опор, кризові переживання, самореалізація тощо.

Illustration

Наталя Тамоян

Педагог раннього розвитку

Ігровий терапевт, досвід 18 років

Illustration

Марічка Олійник 

Дитячий психолог та педагог раннього розвитку

5 років роботи з дітьми з СД

Хто та як може доєднатися : 

Послуги на безоплатній основі можуть отримати батьки дітей з синдромом Дауна від народження до 2 років. Оплата праці залучених спеціалістів відбувається коштом благодійників

Послуги підтримки на ранньому етапі надають психолог та корекційний педагог.Також 2 рази на місяць на закритих зустрічах у групах:

    “Немовлята 1” (для батьків дітей від народження до 1 року)
    “Немовлята 2” (для батьків дітей від 1 до 2 років) спеціалісти розкривають питання розвитку дітей.
    Щотижнева група “Підтримувальне середовище” забезпечує батьків психологічною підтримкою де в дружньому батьківському колі, разом з психологом можна обговорити свою ресурсність та інші поточні важливі питання, пов’язані з відновленням та зміцненням психологічного стану.

Відгуки 

Illustration
Illustration
Illustration

Кожен донат важливий

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.