Створюючи нове майбутнє разом!


Всеукраїнська благодійна організація "Даун Синдром" - об'єднання батьків дітей з синдромом Дауна, що працює в форматі благодійної організації з 2003 року. Наша місія — сприяння покращенню якості життя та формування нового майбутнього для дітей та дорослих з синдромом Дауна та їх родин в Україні. Допомога таким людям дітям несе в наше суспільство загальнолюдські цінності. Дитина з синдромом може народитися у будь-якій сім’ї – незалежно від соціального статусу, освіти й рівня доходу батьків. Ми звертаємо увагу на це питання і таким чином допомагаємо суспільству бути готовим, толерантним і обізнаним. Ми професійно і якісно надаємо соціальну, психологічну, реабілітаційну, інформаційну допомогу таким дітям та їхнім сім’ям. 
У майбутньому ми бачимо людей з синдромом Дауна інтегрованими у суспільство, з рівними правами та можливостями. Суспільство має бути позбавлене стереотипів і упереджень, натомість приймати та підтримувати кожного зі своїх членів. Всі сфери життя людини мають стати більш гнучкими та здатними до забезпечення рівних прав і можливостей освіти кожної людини без дискримінації та зневаги, а суспільство - адаптувати наявні в ньому культурні, фізичні, організаційні стандарти до потреб людей з інвалідністю.
Наша Організація вивчає та залучає міжнародний досвід в питанні інклюзії та інтеграції людей з синдромом Дауна в усі життєві сфери завдяки членству в European Down Syndrome Association (EDSA) з жовтня 2011 року та Down Syndrome International (DSI) з серпня 2014 року.
Вся діяльність Організації стає можливою завдяки фінансовій підтримці небайдужих людей, благодійних фондів, представників бізнесу та нашій участі в конкурсах грантових проєктів.