Маленький вклад - велика справа!

Heading photo

Листівочка добра 

Ми пропонуємо вам перерахувати пожертву, а отриманий святковий сувенір надіслати рідним чи друзям. Малюнки для цих листівок створені дітьми та підлітками - учасниками нашої спільноти.Покупка такої листівки – це, на перший погляд, маленька, але по справжньому важлива добра справа. Окрім того, ви можете оформити підписку на донат, та підтримувати нас регулярно, без зайвих зусиль.Ми будемо, також, вдячні за відмітку нашої сторінки у соцмережах.

На що підуть гроші 

дітей

з синдромом Дауна на місяць, які нещодавно народились, приходять до нас з батьками.Первинна консультація, яку одночасно проводять психолог та корекційний педагог, дуже важлива для підтримки сімей які нещодавно дізнались про діагноз дитини.З початку повномасштабного вторгнення до нас звернулось понад 100 нових сімей. З 2003 року підтримку спеціалістів отримали 1254 сім’ї.

консультацій на місяць

для підтримки родин в яких зростають діти з синдромом Дауна від 0 до 2-х років. Неймовірно важливо допомогти родині впоратись з усіма складнощами на початку, коли дитина, ще маленька. Це - головна можливість для дитини та її розвитку. Не менш важливі - повторні консультації, які потрібно проводити регулярно від 2-х раз на місяць. Ми підтримуємо як нові сім’ї, так і ті, що вже відвідали первинні консультації.

гривень потрібно

щоб забезпечити оплату праці спеціалістів для проведення 10 первинних та 50 повторних консультацій щомісячно.Первинна консультація двох спеціалістів - 900 грн.*Повторна консультація одного спеціаліста - 530 грн.*
*оплата розрахована з податками

Як допомогти

Illustration

Крок 1. Робите донат 

Будь-яка сума важлива, а формат підтримки може бути різний: зробити донат одноразово або підписатись на регулярну щомісячну підтримку.

Illustration

Крок 2. Завантажуєте малюнок 

Оберіть малюнок до душі, та завантажте. Ви можете розмістити його на своїй сторінці в соцмережах та відмітити наші сторінки, а можете відправити комусь як привітання зі святом.

Illustration

Крок 3. Підписуєтесь на наші соцмережі  

Таким чином ви не пропустите наші новини. Дізнаєтесь про те, як ми підтримуємо сім’ї людей з синдромом Дауна завдяки вашим донатам. Зможете ділитись інформацією з друзями - так про нас дізнається більше людей.

Illustration

Маша Кононенко

Illustration

Катя Унтіна

Illustration

Катя Унтіна

Illustration

Попов Андрій

Illustration

Слюсарчик Христина

Illustration

Катя Унтіна

Illustration

Рожко Ангеліна

Illustration

Влад Остроглядов

Illustration

Слюсарчик Христина

Illustration

Влад Остроглядов

Хочу підтримати

Запитання та відповіді

 • Як буде використаний мій внесок?

  Кошти будуть спрямовані на оплату консультаційних послуг для підтримки дітей з синдромом Дауна та їх батьків.

 • Чи отримуєте ви прибуток з мого внеску?

  ВБО “Даун Синдром” є неприбутковою організацією. Всі кошти які ми отримуємо на свої рахунки, можуть бути направлені лише на нашу статутну діяльність. Оплата послуг спеціалістів для підтримки людей з синдромом Дауна входить в перелік припустимих витрат і не забезпечує нам прибуток.

 • Як зробити підписку, щоб регулярно підтримувати вашу діяльність ?

  Якщо ви клієнт монобанку, ви можете приєднатися до нашої банки та у налаштуваннях зробити внески регулярними.Або якщо ви клієнт приватбанку, можете підписатися на щомісячний платіж 150 грн за цим посиланням

 • Чи можу я зробити внесок, перебуваючи за межами України?

  Так, якщо у вас картка українського банку, ви можете це зробити за посиланнями. Якщо у вас картка іншої країни, посилання для поповнення.

 • Як отримати допомогу ?

  Якщо ви або ваші знайомі чи родичі виховуєте дитину з синдромом Дауна, та потребуєте консультаційної підтримки, напишіть свій запит у приватні повідомлення на нашій сторінці у Facebook чи на нашу пошту au.gro.emordnysnwod%40ofni і ми спробуємо вам допомогти.Також, можна заповнити форму у нас на сайті.

 • Чи можу я допомогти чимось окрім грошей?

  Так. Ми часто потребуємо волонтерської допомоги. Ви можете заповнити анкету