Проєкт: «Довгострокова програма підтримки та посилення спроможності ОГС надавати підтримку людям із синдромом Дауна»

Мета проєкту:

Наш проєкт націлений на створення онлайн-платформи для збереження та поширення корисної інформації для осіб із синдромом Дауна, їхніх сімей, роботодавців, вчителів та спеціалістів, що працюють із ними. Також маємо на меті проведення тренінгів для регіональних громадських організацій із питань проєктного менеджменту для зміцнення їхньої спроможності в секторі та розвитку перспективних партнерств. Велика увага також приділяється гуманітарній допомозі та тренінгу для працівників нашої організації.


В рамках гранту ми працюємо над трьома основними напрямками:

 
1. Створюємо новий інструмент для поширення інформації – онлайн-ресурс, спрямований на підтримку людей із синдромом Дауна, їхніх сімей та спеціалістів, що працюють із ними. Наша платформа стане першою в Україні інформаційною базою, де будуть зібрані теоретичні та практичні матеріали з підтримки людей із синдромом Дауна. Ми переносимо на платформу і надаємо доступ до всього досвіду та знань, накопичених протягом двох десятків років діяльності ВБО «Даун Синдром», щоб кожен представник нашої цільової аудиторії: батьки та родичі людей із синдромом Дауна, спеціалісти та педагоги, роботодавці, громадськість, власне, люди із синдромом Дауна – всі, хто цікавиться цією темою, зможуть отримати якісну, перевірену та корисну інформацію на одному ресурсі.
Очікувані результати першого напрямку включають перенесення 100 відео на нашу платформу, а також створення 5 нових відео.
Завдяки платформі буде значно легше підтримувати розвиток та інтеграцію людей із синдромом Дауна у суспільство, збільшувати усвідомленість про їхні потреби та можливості, сприяти створенню більш інклюзивного та рівного світу для всіх.
2. Продовжуємо надавати цільову гуманітарну допомогу сім'ям, які через війну не можуть самостійно забезпечити медичні потреби своїх дітей, підлітків та молоді із синдромом Дауна, і очікуємо, що принаймні 100 осіб отримають необхідну фінансову підтримку на медичні потреби.
3. Зміцнюємо інституційну спроможність організацій, що підтримують людей із синдромом шляхом сприяння розвитку та навчанню. Наша команда отримала можливість провести стратегічне планування для організації, а також ми проводимо навчальний курс «Тренінги для громадських організацій», який складається з 5 тренінгів для представників 20-30 регіональних організацій із різних аспектів їхньої діяльності на теми: «Сектор НДО та особливості існування громадських та благодійних організацій», «Особливість рутинної та проєктної діяльності БО та ГО», «Робота з фінансами в організаціях та проєктах», «Комунікація. Стратегія. Розвиток. Інструменти для роботи», «Народження проєкту: Ідея. Концепція. Проєкт. Проєктна заявка».
Також у цьому проєкті ми отримали важливу фінансову підтримку, яка дозволяє нам розширювати нашу присутність у соціальних мережах. Таким чином, ми можемо готувати та публікувати більше цікавої та корисної інформації.

Подяка:

За підтримку щиро дякуємо Center for Disaster Philanthropy Ukraine Humanitarian Crisis Recovery Fund.

Інші проєкти 

Illustration

Bearr

«Спеціальні гранти»

Illustration

Укрсиббанк

«Інформаційна підтримка батьків: Переклади вебінарів EDSA»

Illustration

Bearr

«Створення інструментів для соціалізації та самореалізації людей з синдромом Дауна задля зниження рівня соціальної ізоляції»

Illustration

Ашан

«Розробка та впровадження дистанційних форм роботи з дітьми та молоддю з синдромом Дауна та їх сім’ями»

Illustration

GMF

«Підтримка людей з синдромом Дауна в Україні: дослідження,
обговорення та розвиток потенціалу»

Illustration

BIC Corporate Foundation

«Коло друзів: Молодіжний Клуб для підлітків та молоді з синдромом Дауна»

Illustration

Укрсиббанк

«Срібна монетка»

Illustration

Укрсиббанк

«Енергія родини»

Illustration

Укрсиббанк

«Срібна монетка»

Illustration

Укрсиббанк

«Срібна монетка»

Illustration

DIE Sternsinger

«Лобі-програма для сприяння освіти та соціальної інтеграції дітей та молоді з синдромом Дауна в Києві»

Illustration

Нечитайло

«Якісна підтримка сьогодні задля гідного майбутнього людей із синдромом Дауна завтра»

Illustration

CDP

«Довгострокова програма підтримки та посилення спроможності ОГС надавати підтримку людям із синдромом Дауна»

Illustration

Zagoriy Foundation

«Синдром підтримки: психологічна допомога людям з синдромом Дауна та їх сім’ям»

Illustration

Renovabis

«Синдром підтримки 2.0: від стресу до прийняття дитини із синдромом Дауна у сім'ях»

Illustration

Zagoriy Foundation

«Різні можливості – рівні права. Тренінг для вчителів початкової школи НУШ з інклюзивною складовою»

Illustration

DOWN ESPAÑA

«Інклюзивний Restart: психосоціальне відновлення для батьків і дітей»

Illustration

Kindermissionswerk "Die Sternsinger", UKRSIBBANK 

«Розробка онлайн-курсу "Навчаємося з радістю. Компенсаторне навчання практичної математики дітей з інтелектуальними порушеннями»

Illustration

Deloitte

«Всеукраїнська конференція “Навчання та працевлаштування людей із синдромом Дауна:практичні рішення та нові можливості” в рамках проєкту «Створюємо гарну систему підготовки сьогодні задля гідного життя завтра»

Illustration

MSD Ukraine

«Підтримка сімей дітей з синдромом Дауна»