Мета проєкту:
Наш проєкт націлений на створення онлайн-платформи для збереження та поширення корисної інформації для осіб із синдромом Дауна, їхніх сімей, роботодавців, вчителів та спеціалістів, що працюють із ними. Також маємо на меті проведення тренінгів для регіональних громадських організацій із питань проєктного менеджменту для зміцнення їхньої спроможності в секторі та розвитку перспективних партнерств. Велика увага також приділяється гуманітарній допомозі та тренінгу для працівників нашої організації.
В рамках гранту ми працювали над трьома основними напрямками:
Було створено новий інструмент для поширення інформації – онлайн-ресурс, спрямований на підтримку людей із синдромом Дауна, їхніх сімей та спеціалістів, які працюють із ними. Наша платформа стала першою в Україні інформаційною базою, де було зібрано теоретичні та практичні матеріали з підтримки людей із синдромом Дауна. Ми перенесли на платформу та надали доступ до всього досвіду та знань, накопичених протягом двох десятків років діяльності ВБО «Даун Синдром», щоб кожен представник нашої цільової аудиторії: батьки та родичі людей із синдромом Дауна, спеціалісти та педагоги, роботодавці, громадськість, власне, люди із синдромом Дауна – всі, хто цікавився цією темою, змогли отримати якісну, перевірену та корисну інформацію на одному ресурсі.
Очікувані результати першого напрямку включали перенесення 100 відео на нашу платформу, а також створення 5 нових відео.
Завдяки платформі стало значно легше підтримувати розвиток та інтеграцію людей із синдромом Дауна у суспільство, збільшувати усвідомленість про їхні потреби та можливості, сприяти створенню більш інклюзивного та рівного світу для всіх.
Продовжували надавати цільову гуманітарну допомогу сім'ям, які через війну не могли самостійно забезпечити медичні потреби своїх дітей, підлітків та молоді із синдромом Дауна, і очікували, що принаймні 100 осіб отримають необхідну фінансову підтримку на медичні потреби.
Зміцнювали інституційну спроможність організацій, що підтримували людей із синдромом Дауна, шляхом сприяння розвитку та навчанню. Наша команда отримала можливість провести стратегічне планування для організації, а також ми проводили навчальний курс «Тренінги для громадських організацій», який складався з 5 тренінгів для представників 20-30 регіональних організацій із різних аспектів їхньої діяльності на теми: «Сектор НДО та особливості існування громадських та благодійних організацій», «Особливість рутинної та проєктної діяльності БО та ГО», «Робота з фінансами в організаціях та проєктах», «Комунікація. Стратегія. Розвиток. Інструменти для роботи», «Народження проєкту: Ідея. Концепція. Проєкт. Проєктна заявка». Також у цьому проєкті ми отримали важливу фінансову підтримку, яка дозволяла нам розширювати нашу присутність у соціальних мережах. Таким чином, ми могли готувати та публікувати більше цікавої та корисної інформації.
Подяка:
За підтримку щиро дякуємо Center for Disaster Philanthropy Ukraine Humanitarian Crisis Recovery Fund.
Інші проєкти