Про що проєкт:
З метою обміну досвідом, підтримки батьківського середовища та спеціалістів, що працюють з людьми із синдромом Дауна, було перекладено вебінари від наших європейських партнерів EDSA. У грудні 2020 року EDSA (European Down Syndrome Association) почала створювати вебінари, спікерами на які запрошуються спеціалісти світового рівня для висвітлення важливих тем, які хвилюють батьків стосовно особливостей розвитку, здоров’я та супроводу людей із синдромом Дауна.
В результаті реалізації цього проєкту по перекладу вебінарів, батьківська спільнота України, що виховує дітей з синдромом, отримала значну кількість дуже важливої інформації. Вона допоможе їм слідкувати за здоров’ям своїх дітей, допомагати гармонійно розвиватися, зрозуміти, які маркери в поведінці є вирішальними для звернення до спеціалістів.
● "Як підтримати позитивну поведінку у дітей і молоді із синдромом Дауна" від Девіда Стайна, доктора психології.● "Раннє втручання. Пріоритети та принципи" від професорки Сью Баклі.● "Підтримка сильних сторін і адаптивних ресурсів в осіб із синдромом Дауна" та "Для дітей та дорослих із синдромом Дауна: стратегії виживання та процвітання, попри проблеми конкретного мислення та поведінки" від Денніса Макгвайєра, доктора філософії.● "Розлади сну в осіб із синдромом Дауна: важливість виявлення і раннього втручання" від Жаклін Лондон, науковиці та дослідниці.● "COVID-19 та синдром Дауна. Дослідження" від доктора Андре Стридома та професорки Мари Дьєрссен. ● "Серйозні захворювання в дітей із синдромом Дауна" від докторки Елізабет Херріевен.● "COVID-19 і синдром Дауна" від Регіни Ламбертс, директорки «Stichting Down Syndroom» та Б’янки Стренг, докторки медичних наук.● "Чи корисні БАДи для дітей із синдромом Дауна" від Сандри ван дер Хаар, науковиці у сфері харчування.● "Інклюзія - проста річ, яку важко зробити? Точки зору: Права людини" від Інес Бобан, педагогині, представниці інтеграційного та інклюзивного руху Німеччини.● "Сексуальне виховання — ідентичність-дружба-кохання-сексуальність" від Джулії Ґотфрід, Майнц, Німеччина.● "Стратегії сенсорної обробки для підтримки участі людей із синдромом Дауна у громаді протягом усього життя." від Кеті Франк, докторки філософії, ерготерапевтки.● "Синдром Дауна — проєкти та послуги, що підтримують незалежність життя в Іспанії." від професора Пеп Руф і Аксіас● Мережа Valueable мрія з дедлайнами, від магістерки політології з акцентом на законодавстві про права людей з обмеженими можливостями Паоли Вультеріні● "Регрес у підлітків та молоді з синдромом Дауна." від Джонатана Д. Санторо, доктора медичних наук● Міжнародні рекомендації щодо навчання учнів із синдромом Дауна від доцентки інклюзивної освіти Ронди Фарагер
Переглянути відео, можна за посиланням
Подяка:
Ми хочемо щиро подякувати всім, хто взяв участь у цьому проєкті, а також нашим партнерам UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Kindermissionswerk Die Sternsinger та UNIQA Україна, за фінансову підтримку цих ініціатив. Наша спільна праця робить доступними цінні ресурси для батьків та опікунів дітей і дорослих із синдромом Дауна, допомагаючи покращити їхні життя і якість освіти.
Інші проєкти