Проєкт «Сила в єдності команди»

Про що проєкт:

Проєкт був спрямований на підтримку рутинної діяльності команди, на перспективу функціонування організації, як сталої професійної установи, актуалізацію підходів у консультуванні сімей та підтримці дітей та молоді у нових умовах та середовищі, а також на продовження гуманітарної підтримки родин людей із синдромом Дауна.

Результати проєкту :

У напрямку підтримки розвитку дітей програму Baby Steps було адаптовано під онлайн-формат, що забезпечило вільний доступ до корисних ресурсів для батьків. Це включало проведення зустрічей команди спеціалістів для обговорення механізму реалізації онлайн-формату та створення необхідних бланків та документів.
Також у межах проєкту було розроблено нові матеріали для програми зустрічей спеціалістів із молоддю та дорослими людьми із синдромом Дауна «Як зберегти себе під час стресу. Внутрішні опори» в рамках Молодіжного клубу, спрямованої на підтримку емоційного стану при стресі, що є актуальним у зв'язку з тривалістю війни в Україні. Проведено десять занять для 13 учасників із різних регіонів України та з-за кордону для підтримки комунікативних навичок, ознайомлення з основами безпеки під час війни та апробації розробленої частини програми.

Завдяки проєкту успішно скоординовано та розповсюджено гуманітарну та цільову допомогу для 121 родини з найбільш постраждалих регіонів України. Ця допомога включала матеріальну підтримку, реабілітаційні засоби та медичні послуги. Допомогою було охоплено родини з 15 регіонів України: Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернівецької областей.

Одна з важливих цілей, що успішно реалізована протягом проєкту – підвищення впізнаваності організації серед донорів, партнерів та бенефіціарів завдяки регулярним дописам у соціальних мережах та активній взаємодії з аудиторією. Також було проведено інформаційну кампанію у соцмережах із залученням 14 партнерів та 3 лідерів думок до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна, розроблено та опубліковано 36 тематичних дописів для кампанії цього проєкту на нашому сайті. Створено та запроваджено на регулярній основі цікаві для аудиторії рубрики: поради спеціалістів, інформація про сім’ї бенефіціарів, подяки партнерам та донорам, святкові та тематичні тексти.

Подяка:

Ми щиро вдячні нашому партнеру Fondazione L'Albero della Vita, що разом можемо підтримувати принципи справедливості й усувати бар’єри, що виникають перед людьми.

Інші проєкти 

Illustration

Bearr

«Спеціальні гранти»

Illustration

Укрсиббанк

«Інформаційна підтримка батьків: Переклади вебінарів EDSA»

Illustration

Bearr

«Створення інструментів для соціалізації та самореалізації людей з синдромом Дауна задля зниження рівня соціальної ізоляції»

Illustration

Ашан

«Розробка та впровадження дистанційних форм роботи з дітьми та молоддю з синдромом Дауна та їх сім’ями»

Illustration

GMF

«Підтримка людей з синдромом Дауна в Україні: дослідження,
обговорення та розвиток потенціалу»

Illustration

BIC Corporate Foundation

«Коло друзів: Молодіжний Клуб для підлітків та молоді з синдромом Дауна»

Illustration

Укрсиббанк

«Срібна монетка»

Illustration

Укрсиббанк

«Енергія родини»

Illustration

Укрсиббанк

«Срібна монетка»

Illustration

Укрсиббанк

«Срібна монетка»

Illustration

DIE Sternsinger

«Лобі-програма для сприяння освіти та соціальної інтеграції дітей та молоді з синдромом Дауна в Києві»

Illustration

Нечитайло

«Якісна підтримка сьогодні задля гідного майбутнього людей із синдромом Дауна завтра»

Illustration

CDP

«Довгострокова програма підтримки та посилення спроможності ОГС надавати підтримку людям із синдромом Дауна»

Illustration

Zagoriy Foundation

«Синдром підтримки: психологічна допомога людям з синдромом Дауна та їх сім’ям»

Illustration

Renovabis

«Синдром підтримки 2.0: від стресу до прийняття дитини із синдромом Дауна у сім'ях»

Illustration

Zagoriy Foundation

«Різні можливості – рівні права. Тренінг для вчителів початкової школи НУШ з інклюзивною складовою»

Illustration

DOWN ESPAÑA

«Інклюзивний Restart: психосоціальне відновлення для батьків і дітей»

Illustration

Kindermissionswerk "Die Sternsinger", UKRSIBBANK 

«Розробка онлайн-курсу "Навчаємося з радістю. Компенсаторне навчання практичної математики дітей з інтелектуальними порушеннями»

Illustration

Deloitte

«Всеукраїнська конференція “Навчання та працевлаштування людей із синдромом Дауна:практичні рішення та нові можливості” в рамках проєкту «Створюємо гарну систему підготовки сьогодні задля гідного життя завтра»

Illustration

MSD Ukraine

«Підтримка сімей дітей з синдромом Дауна»